Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forumas » Gera sugrįžti namo... » Mūsų buitis » Čiužiniai (Kokie geriausi?.....)
Čiužiniai
Ašai Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 11:17:34 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-08-27
žinutės: 727

vieta: Klaipėda
dovanėlės: 3
Kaip pasirinkti tinkamą čiužinį? Kokios firmos?
idea
Aš miegu ant spyruoklinio čiužinio, bet žinau, kad yra ir lateksiniai, ir dar visokiausių rūšių....
Manau, kad kiekvienas turi pasirinkti sau tinkamą čiužinį pats. Vieni mėgsta miegoti kiečiau, kiti minkščiau. Salonuose, parduotuvėse yra leidžiama "išbandyti" čiužinį patiems, pagulėti ant jo. taip pagulinėję happy ir išsiklausinėję konsultantų nusipirkome čiužinį iš fimos Gemega http://www.gemega.lt/
Dar čiužiniais prekiauja Padvaiskas ir ko, Dormeo, Lonas, Tempur ir tt.

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:00:47 | Nr. # 2
administratorė

dovanėlės: 36
Mes miegam ant "minkšto kampo", tai kol kas čiužinių nereikia wink Bet kada nors, kai turėsim atskirą miegamąjį, būtinai išsirinksim gerą čiužinį.

Ašai Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:34:52 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

Oi kaip man tas miegojimas ant minkšto kampo buvo nusibodęs, amžiais blogai miegodavau, nepatogu būdavo. O dabar tai gerai, lygu, platu, ir kietumas pats tas.

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:48:11 | Nr. # 4
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Ašai)
Oi kaip man tas miegojimas ant minkšto kampo buvo nusibodęs, amžiais blogai miegodavau, nepatogu būdavo. O dabar tai gerai, lygu, platu, ir kietumas pats tas.

Norėčiau ir aš normalios lovos, bet.... dar kurį tai laiką teks pakentėti kap

Ašai Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-13, 14:52:04 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

Quote (Tinakris)
Norėčiau ir aš normalios lovos, bet.... dar kurį tai laiką teks pakentėti

Žinoma wink ateis laikas ir turėsit didelę plačią lovą wink
Mes irgi kokius penkis metus miegojom ant kampo, o prieš tai dar kokius penkis ant sofos happy

arija Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-01-14, 14:22:32 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
O gal, kas žinot koks geresnis, kad nugaros skausmą nuimtu upset , pirkt pigiau iš ineto, o ten nelabai paklausinėsi ar lateksinis, ar spyruoklinis? agent dontknow

Ašai Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-01-15, 09:24:10 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

Quote (arija)
O gal, kas žinot koks geresnis, kad nugaros skausmą nuimtu upset , pirkt pigiau iš ineto, o ten nelabai paklausinėsi ar lateksinis, ar spyruoklinis? agent dontknow

Jei pirksi netu - bus aprašas ar lateksinis ar spyruoklinis wink O tų spyruoklinių dar kiek daug visokiausių rūšių wacko Bet aš siūlyčiau prieš perkant čiužinį nueiti į keletą parduotuvių ir pasiklausinėti, pačiupinėti, išbandyti čiužinį. Pati susidūriau su tuo, kad vieni pardavėjai gina lateksinius, kiti spyruoklinius. Čia jau skonio reikalas. Būna, kad žmonai patinka koks nors ortopedinis čiužinys, o vyrui ne. Čiužinį reiktų rinktis abiems. O jei nerasit kompromiso, tada du atskirus -kiekvienam pagal savo skonį happy

Tutti Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-01-15, 10:08:06 | Nr. # 8
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Quote (Tinakris)
Norėčiau ir aš normalios lovos, bet.... dar kurį tai laiką teks pakentėti

Na Dormeo siulo ciuziniu Tinkamu naudoti ant kitų minkštų paviršių ir dar vienas tinkamas naudoti ant kitų paviršių.

arija Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2009-01-15, 11:53:49 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Quote (Ašai)
pasiklausinėti, pačiupinėti, išbandyti čiužinį

matyt reiks tam prisiruošt , na bet čia bus jau kai vyras iš sekančio reiso parvyks biggrin iki to reiks visą info susišaudyt biggrin

inviva Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-01-18, 18:20:25 | Nr. # 10
naujokas (-ė)

nuo: 2009-01-18
žinutės: 14

dovanėlės: 0
labutis as ir domiuosi apie ciuzinius jau 2men. renku info. Mano problema kad tirpsta peciai ir rankos. Su masazuotoja tariausi tai nusprendem, kad tai del per kieto ciuzinio. Pas mus namie jau 6 metai spyruoklinis. Kai vaikstinejau po parduotuves tai uz musu dar kietesni yra su kokosu tai kaip ant tokiu miegoti jei mano pasak pardaveju vidutinio minkstumo. Kiek skaiciau.. kiek klausinejau pazystamu... Suzinojau kad pasenes mitas - kieta tai sveika- tiesa kiek kitokia: miegant ant labai kieto ciuzinio pasunkėja kraujo apytaka, dėl to tirpsta rankos peciai prasciau issimiegama. Taigi maksimalaus raumenu atsipalaidavimu svarbu kuo minkstesnis ciuzinis. Taigi atrodo atsakyma radau reikia kuo minkstesnio. Pradejau gulineti.. Radau viskoelastinis minkstas, bet suzinojau kad jei zmogus linkes prakaituoti tai jie netinkas, nes oro pralaidumas prastas bang netinka Toliau gulineju randu minksta spyruoklini su mini pocket spyruoklem tokiom keistom plonom ir aukstom i maiselius ivilktom jos pasak pardaveju geriau paskirsto svori ilgiau tarnauja tinka sunkiems zonems... bet ziuriu aukstas net 23cm kaip atrodys is lovos islis apie 12 cm kaip atrodys netinka bang ka gi bandom toliau randu minksta aukstis 17cm tinka del oro pralaidumo tinka nes yra tubos jose efektas panasus kaip spyruokliniuose, gristu dar pasiskaitau apie ji vokieciu gamybos is naujos medziagos saulegrazu aliejaus putu poliuretano raso didelio tankio tai lemia ilgaamziskuma dar forumuose geri atsiliepimai valio radau applause idedu nuoroda mano antras ka galvojat? ar verta moketi 3600lt? gal kas turit? http://www.interjeruvizija.lt/Rubex_T....ves.php

ingalauskiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-01-18, 19:59:24 | Nr. # 11
klubo narys (-ė)

nuo: 2009-01-15
žinutės: 33

vaikai: Rugile,1996 02 03
dovanėlės: 1
as tai miegu ant ciuzinio su atmintim to.man tai labai gerai,pradzioj lyg per kietas buvo,bet dabar labai liuks.neskauda nei nugaros,nei peciu.o anksciau nutirpdavo peciai,tai klubas vienas nutirpdavo.mano mama lietuvoj tai nusipirko ta plona Dormeo ciuzinuka(pas mane tai storas,bet ne Dormeo).irgi visai nieko,tik ji reikia deti ant ciuzinio ne senesnio kaip 4-5metai,kad nebutu isguletas,nes kitaip nebus jokio efekto,ciuzinukas taikysis prie isguleto ciuzinio,o ne prie jusu kuno formu.mama tai dar ir pagalve nusipirkus tokia,bet man su ja nepatogu,per kieta.man patinka mazos ir minkstos sleep

inviva Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-01-18, 22:34:12 | Nr. # 12
naujokas (-ė)

flowers sveikinu suradus patogu o kokios firmos naudojat? kiek kainavo? ar neprakaituojat?

ingalauskiene Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-01-19, 00:10:31 | Nr. # 13
klubo narys (-ė)

nuo: 2009-01-15
žinutės: 33

vaikai: Rugile,1996 02 03
dovanėlės: 1
inviva, mes ta ciuzini pirkom ne Lietuvoj(as ne Lietuvoj gyvenu:()tokiu ciuziniu,storu ir plonu ir visokiu pagalviu maciau Kaune,Megoj.tikrai neblogos kokybes ,bent jau man taip pasirode.kainos dabar tikslios ir firmos nepasakysiu,bet nepigus no as uz 10dienu vaziuoju i Lietuva,tai paziuresiu kokia ju kaina ir kokia firma ir parasysiu tau ;),galesi apie juos internete pasiziuret. .man tai tikrai jisai labai geras ir vyrui patinka.tikrai neprakaituojam ir jisai prisitaiko mprie kuno formu.jie dar vadinami ortopediniais,jei neklystu.nes miegant,kunas islieka tiesus,todel rekomenduojamas ir vaikams.nu nezinau kiek tame yra tiesos dontknow yra teke miegoti ant paroloninio(nezinau ar teisingai parasiau wacko ),tai siaubas kaip prakaituodavom ohno is pradziu net nesuprasdavom kas cia yra.atsikeldavom slapi,nors kambary tikrai nebudavo silta.tik po kiek laiko mums daejo,kad cia nuo ciuzinio. surprised .o minksti ciuziniai,kiek girdejau irgi nera labai gerai,nes tada guli visas issikraipes,krypsta stuburas ir tada pradeda visur skaudet ir tirpti sad nu nezinau kiek cia tiesos mano parasime,bet ka zinojau,ta parasiau wink

Ašai Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-01-19, 07:54:30 | Nr. # 14
ištikima klubo narė

Quote (inviva)
gulineju randu minksta spyruoklini su mini pocket spyruoklem tokiom keistom plonom ir aukstom i maiselius ivilktom jos pasak pardaveju geriau paskirsto svori ilgiau tarnauja tinka sunkiems zonems... bet ziuriu aukstas net 23cm kaip atrodys is lovos islis apie 12 cm kaip atrodys netinka bang

O koks skirtumas....kad 12cm išlys iš lovos, mūsų irgi išlindęs, tik nežinau kiek cm. Mūsų irgi įvilktos spyruoklės ir kažkaip jos ten išdėliotos, kad gerai paskirstytų svorį... Kainavo prieš du metus apie 1000lt.

Dėl tų viskoelastinių....jį reikia dėti būtinai ant grotelių ir pavartyti karts nuo karto.

Beje, jei tirpsta pečiai, rankos, gal pirmiausia pasikeisk bent pagalvę wink Aš kai pasikeičiau, tai pagerėjo man iš karto ok2

inviva Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-01-19, 10:11:57 | Nr. # 15
naujokas (-ė)

bandziau pagalves turejau pailga vilnone negalejau miegoti net per uzvalkala griauze ir aukstoka buvo. Po to pukine nusipirkau atsibosta atsibundu nakti ir vel kratyk.. po to lateksine turejom galva prakaitavo atsegiau paciupinet kaip gumos gabalas. Dabar su tubom apie savaite turiu galvos neprakaitoja ant nugaros miegoti patogu angry bet ant pilvo per auksta nutirpsta sprandas. vyras bande jam gerai nes jis niekada ant pilvo nemiega o man per auksta nors aukstis tik apie 8 cm tai svarstau gal uzsisakysiu 4 cm. dar kas patiko kad islaiko forma nesusiploja taip kaip pukine o siap bandziau pasideti isilgai stuburo gera skausma nuima bet gi tam kartui...O be to pagalveje tik minkstos tubos o ciuzinyje bus ir kieta zona o gal tu zonu visai ciuzini nereikia... idomu gal cia tos zonos tik reklamos triuka. Del to viskoelastiniai dar kitaip memori, tempur patogus..

Ašai Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-01-19, 11:17:03 | Nr. # 16
ištikima klubo narė

O ką reiškia su tubom? shuffle

Ašai Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-01-19, 11:19:09 | Nr. # 17
ištikima klubo narė

Mano vyras turi lateksinė pagalvę, o maniškė -visko elastinė. Tai čia ne tas pats. Visko elastinė -tai ta su "atmintim". O "atminties" daugiausia turi tempur.

Nu ir pakalbėjau happy savais žodžiais happy liaudiškai lol

inviva Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-01-19, 19:57:35 | Nr. # 18
naujokas (-ė)

o kuri patogesne? o tubos atrodo va taip ak kaip nuotrauka ideti

Ašai Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-01-20, 08:03:07 | Nr. # 19
ištikima klubo narė

Man patogesnė viskoelestinė.

Tai kas tos tubos? eyes

Misle Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-02-01, 11:08:35 | Nr. # 20
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-26
žinutės: 427

vieta: Netoli jūros
dovanėlės: 2
Kazin kaip tas dormeo reklamuojamas ciuzinys?
Miegu ant sitraukiamos placios sofkutes(na panasus principas kaip kampo), nepatogu na bet ka daryt dontknow gal kada bus iddele patogi lova girllove

inviva Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-02-09, 16:53:20 | Nr. # 21
naujokas (-ė)

ašai tubos panasi kaip viskoelastine tik forma kaip cilindro o viduri tuscia idedu nuoroda i paveiksliuka nes ikelt taip ir neiseina paciam gale yra http://www.interjeruvizija.lt/Rubex_T....ves.php
o ciuzini uzsisakem plural tubes lauksim uz menesio atvezt turetu tikiuosi bus patogus parasysiu kai isbandysiu

Added (2009.02.09, 17:53:20)
---------------------------------------------
MISLE net nezinau visokiu atsiliepimu girdejau apie dormeo man jie kietoki pasirode. Daug geru atsiliepimu girdejau apie viskoelastinius ir cia merginos rase kad patogus. Tik reiketu pagalvoti ar nesat is zmoniu kurie stipriai prakaituojat, nes pagulejau apie 5min i jauciau kaip syla tai dar pasidomejau faktas tas kad jie skirti zmonems kurie megsta siluma .. o del reklamuojamo dormeo memori ispudis kad jie sutaupo ant medziagu nes tik pas juos vienintelius uzdetas 2cm viskoelastinis o pas kitus 5-6 cm. hmm

Ašai Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-02-10, 12:48:24 | Nr. # 22
ištikima klubo narė

Aš irgi Dormeo kokybe nepasitikiu.

inviva, lauksim atsiliepimų apie čiužinį wink

inviva Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-03-21, 19:53:08 | Nr. # 23
naujokas (-ė)

ciuzini jau isbandziau girllove applause labai gera patogu ipratau per3 dienas. Dabar net nesinori rytais keltis hi Tik idomu kaip vasara bus ar ne per silta

ciklomenas Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-22, 09:19:03 | Nr. # 24
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-28
žinutės: 653

dovanėlės: 7
Quote (Ašai)
Aš irgi Dormeo kokybe nepasitikiu.

Aš prieš pora savaičių Dormeo rooll up čiužinį pirkau, Esu patenkinta. Labai gerai pailsiu. O Dormeo pirkau todėl, kad pagalves turiu seniai ir jos man patogios

arija Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-04-03, 13:09:09 | Nr. # 25
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Na o mes papirkom Dormeo Renew čiužinuką , na gal ir nieko , tik jau pagalvė jų man nepatiko per minkšta cool

Forumas » Gera sugrįžti namo... » Mūsų buitis » Čiužiniai (Kokie geriausi?.....)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp