Forumas AtvirukaiDiskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +


Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien


Vardadienį švenčia:


-PASVEIKINK-


Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės


  • Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Gera sugrįžti namo... » Mūsų buitis » Mikrobangų krosnelė (ar naudojate?)
Mikrobangų krosnelė
Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-09, 19:16:39 | Nr. # 1
administratorė


dovanėlės: 36
Rinkoje pasirodžius mikrobangų krosnelėms, iš karto pradėta baimintis, kad jose pagamintas maistas gali sukelti vėžį. Buvo gąsdinimų, kad mikrobagos daro poveikį negimusiems kūdikiams.
Taip pat buvo nuomonė, kad maistas iš mikrobangų krosnelės yra bevertis arba netgi kenksmingas. Tačiau nepaisant visų visuomenėje sklandančių nuomonių bei gandų, daugelis jas turėjusių mikrobangų krosnelėmis naudojasi ir toliau, be to jas įsigyja vis daugiau naujų vartotojų.
Tai reikškia, kad nepaisant kai kurių nuomonių, mikrobangų krosnelės vis dar populiarios ir sveikatai jos nekenkia. O kaip yra iš tiesų? Ar tikrai pažangios technologijos gaminys yra labiau naudingas negu kenksmingas?

Gaminant maistą mikrobangų krosnelėje nenaudojami riebalai ir šis faktorius yra labai svarbus taisyklingai mitybai bei sveikatai. Kai maisto gamybai nenaudojami riebalai, sumažėja tikimybė susirgti skrandžio vėžiu.
Dėl trumpo gaminimo laiko, maiste išlieka du kartus daugiau vitaminų ir mineralinių medžiagų.
Dėl mikrobangų poveikio maistui – bangos, nukreiptos į maistą, suriša baltymus, panašiai kaip verdant. Krosnelę išjungus, jokių spindulių maiste nebelieka. Vadinasi, iš esmės maistas iš mikrobangų krosnelės yra toks pats kenksmingas, kaip ir išvirtas ant paprastos viryklės.
Dėl mikrobanginių krosnelių poveikio žmogui – jų spiduliai gali pakenkti tik tuo atveju, jeigu žmogus nuo veikiančios krosnelės stovės 5 centimetrų atstumu, be to, tai darys kas dieną.

Prieš

Prieš įsigyjant mikrobangų krosnelę reikia įvertinti ne tik galimą naudą, bet ir žinoti jų daromą realią žalą.
Nors PSO pateikė išvadą, kad mikrobangų spinduliai nedaro kenksmingo poveikio nei žmogui nei maistui. Bet yra ir išimčių – širdies stimuliatoriai gali būti jautrūs mikrobangų intensyvumo srautui. Žmonėms, kurie turi kardiostimuliatorių, rekomenduojama atsisakyti mikrobangų krosnelių.
Be to, reikia žinoti, kad gaminant maistą mikrobangų krosnelėje, produkto temperatūra kyla nievienodai, lieka „šaltų“ vietų, o tai - puikios sąlygos mikroorganizmams išgyventi.
Mitybos specialistai teigia, kad nors mikrobangų krosnelėje gamintas maistas yra saugus, tačiau skatina žmones vartoti daugiau termiškai apdoroto maisto, pusfabrikačių ir pan. Kurie niekada neatstos šviežiai paruošto maisto vertės

Naudotis mikrobangų krosnele, ar ne – galite nuspręsti tik jūs patys, įvertinę už ir prieš argumentus. 
arija Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-09, 20:23:58 | Nr. # 2
ištikima klubo narė


nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Turiu šį aparačiuką man patinka kartais jame popcorną pasidaryt, arba jei reik ką staigiai atšildyt
 
Balanda Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-09, 20:48:36 | Nr. # 3
administratorė


dovanėlės: 36
Mes taip pat turime agree Patogus ir reikalingas daiktas applause


 
Irmuckiukas Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-03-09, 21:39:55 | Nr. # 4
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-09
žinutės: 4865

vieta: Kaunas
vaikai: 3
dovanėlės: 29
laimėjimai:
Mes irgi turime, naudojame, o vaikai labai mėgsta karštus sumuštinius, bei spragėsius, kartais šildau žuvies pirštelius kuriuos dievina viduriukas ura
 
ciklomenas Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-03-10, 19:09:38 | Nr. # 5
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-28
žinutės: 653

dovanėlės: 7
Gal jau kokia 14 metų kaip turiu. Net neįsivaizduoju gyvenimo be jos
 
balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-03-11, 20:04:20 | Nr. # 6
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
mes irgi naudojam,bet gaminu mazai,pica ar karstus sumustinukus,daugiau pasildymui,o kepu orkaitej,keptuvej
 
smeizike Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-26, 09:22:32 | Nr. # 7
ištikima klubo narė


nuo: 2008-11-03
žinutės: 560

vieta: Kaunas
vaikai: vaikiukas jau pakeliui :)
dovanėlės: 6
mikrobange tikrai reikalinga, pasildyt, atsildyt, daznai koses joje verdu ne karta net kava virtis joje teko biggrin buvau priversta, nes kitu aparatu nebuvo. mums ji reikalinga.
 
Balanda Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-26, 10:51:08 | Nr. # 8
administratorė


dovanėlės: 36
Mikrobaginėje krosnelėje ruošiamas maistas – lėta savižudybė

Mikrobangų krosneles – pavojus sveikatai

Šį kartą pakalbėsiu apie labai populiarų virtuvės įrengimą – mikrobangų krosnelę. Daugiau kaip 90% Amerikos namų(neradau duomenų apie lietuvius) pastoviai naudoja mikrobangų krosnelę ir taip aukoja sveikatą dėl patogumo. Mikrobangų krosnelė yra greitas ir patogus būdas paruošti maistą , ypatingai kai šiandieną visiems trūksta laiko. Bet problema yra ta, kad mikrobangų krosnelėse pašildytas ar virtas maistas yra labai pavojingas sveiktai. Priedo ir pačios mikrobangų krosnelės spinduliuoja elektromagnetines radiaciją, kurį taip pat yra pavojingos sveikatai. Deja daugelis žmonių apie mikrobangų krosnelių pavojų net neįtaria.

Kaip veikia mikrobangų krosnelė?

Jos veikia gana paprastai: krosnelėje esanti elektroninis vamzdis (magnetronas) sukelia besikeičiantį elektromagnetinį lauką. Dėl besikeičiančio elektromagnetinių bangų, maiste esančios vandens molekulės taip pat riebalų ir baltymų molekulės yra priverstos suktis aplinkui(iki 5 milijardų kartų per sekundę). To rezultatas – labai didelė trintis tarp vandens ir kitų maiste esančių molekulių ir tai sužildo maistą(panašiai kaip trinant delnus sušyla rankos arba trinant du pagalius įžiebiama ugnis). Mikrobangų maistas šyla iš vidurio(centro) į šonus todėl pati mikrobangų krosnelė ir net indas išlieka nesušilęs. Procesas yra visiškai priešingas naudojant tradicinius maisto padorojimo budus(virimą, kepimą), kai šiluma sklinda konvekcinių būdu (nuo kraštų į centrą). Tam kad būtų išvengtą susikirtimo su aukšto dažnio radijo bangomis, mikrobangų krosnelės skleidžia 2450Mhz dažnio bangas(mikro bangos), kurių vidutinis ilgis yra apie 12 cm.

Beje mikro bangų trinties fenomenas atsitiktinai buvo atrastas 1946 m darant eksperimentus su magnetiniais laukais. Vienas mokslininkas pastebėjo, kad kišenėje buvęs šokoladas išsilydė, šis atradimas, kaip tik ir davė pagrindą sukurti mikrobangų krosnelę ir jau 1952 m. Mikrobangų krosnelės pasirodė rinkoje.

Oficialiai mikrobangų vis dar saugios?

Oficialiai vis dar teigiama, kad mikrobangų krosnelės yra absoliučiai saugios ir nekelia jokio pavojaus sveikatai. Bet ar tikrai saugios?

1991 Metais vienoje Amerikos ligoninėje prieš perpilant kraują jis buvo pašildytas mikrobangų krosnelėje – kraujas buvo šildomas labai trumpa laiką ir tik iki kūno temperatūros(37 Laipsnių). Deja perpylus mikrobangų krosnelė pašildytą kraują ligonis mirė. Tai buvo skausmingas, bet svarbus įrodymas, kad šildymas mikrobiologinėje krosnelėje žymiai pakeičia objekto cheminė struktūrą. Jie tik iki 37 laipsnių pašildytas kraujas tampa pakankamai toksiškas, kad sukeltų mirtiną autoimuninę reakciją, tai kas atsitinka su maistu, kuris būna šildomas ilgesnį laiką ir aukštesnėje temperatūroje.

Mikrobangų vyksta daugiau nei šildymas

Mikrobangų krosnelėje krosnelėje vyksta kur kas daugiau procesų nei šildymas. Labai didelis kiekis energijos veikiantis šildomą maistą suskaido baltymų molekules, ir sukelia reakcijas kurios normalia nevyktų naudojant kitus maisto gaminimo būdus. To rezultatas sukuriamos naujos ir organizmui neatpažįstamos molekulės, kurios yra toksiškos ir net gali būti kancerogeniškos. Tai paaiškina biomechaninius pakitimus, kurie buvo nustatyti vieno tyrimo dalyviams.

Šveicarų eksperimentas

Eksperimentą atliko Šveicarijos Federalinis Technologijos institutas (Swiss Federal Institute of Technology) ir jis patvirtino, kad mikrobangų krosnelės kenkia žmonių sveiktai . Buvo tiriamas savanorių (kurie valgė mirkobangėje paruoštą maistą) kraujas. Rezultatai buvo šokiruojantys:

1. Tyrimo dalyviams sumažėjo hemoglobino kiekis kraujyje , to rezultatas - mažiau deguonies pernešama į ląsteles.
2. Taip pat savanoriams padidėjo cholesterolis ir baltųjų kraujo ląstelių (leukocitų) kiekis. Padidėjęs leukocitų kiekis rodo, kad organizmas patiria stresą, į organizmą pateko infekcija/toksinas(ar kitas neatpažįstamas svetimkūnis) arba atsirado pažeista ląstelė, kuria reikia sunaikinti.
3. Limfocitų kiekis sumažėjo, kas yra imuninės sistemos silpnumo požymis.
4. Ne gana to dar savanorių kraujo serume buvo rąstas padidėjęs šviesą skleidžiančių bakterijų(light-emitting bacteria)keikis . Tai paaiškinama tuo, kad elektromagnetinių bangų energija išlieka maiste, kas ir sukelia energijos pokyčius kraujyje ir bakterijų dauginimąsi bei švytėjimą. Šis atradimas parodo, kad net vanduo šildytas mikrobangų krosnelėje yra nesaugus vartoti.

Tyrimo išvadoje teigiama, kad mikrobangų krosnelėje paruoštame maiste pakinta molekulinė ir energetinė struktūra. Taip pakitusio maisto patekimas į organizmą yra nepalankus sveikatai.

Šiuos faktus patvirtino palyginamoji studija, kuria atliko Raum ir Zelt (1992m)

Kiti mokslininkų tyrimai

Vakarų šalyse mikrobangų žalą biologiniams objektams( įskaitant žmones) buvo pastebėtas per antrąjį pasaulinį karą. Tuo tarpų Sovietų sąjungos mokslininkai jau 1930- siais metas nustatė, kad mikrobangos neigiamai veikia gyvūnų ir žmonių nervinę sistemą. Deja vakarų šalių mokslininkai šiuos atradimus ignoravo.

1980 - siais Wašingtono(USA) valstijos mokslininkai tyrė namuose naudojamas mikrobangų krosneles ir nustatė, kad per tirpinimo, virimo ir kepimo procesus( visa tai atliekant mikrobangų krosnelėmis) mikrobangų spinduliavimas buvo vidutiniškai ketvirtadalių didesnis nei leistina norma – 10m W/cm2. Tyrimas nustatė, kad 24 iš 30 modelių neatitinka reikalavimų ir turėtų būti išimti iš rinkos. Mikro bangų emisija šiuose krosnelėse siekė iki 20m W/cm2. Deja korumpuoti Amerikos politikai apsvarstę šio tyrimo rezultatus neišdrįso mikrobangų krosnelių uždrausti, nes didžiausias mikrobangų krosnelių gamintojas 'užtikrino', kad sveikatai keliamo pavojaus nėra.

Mikrobangos kenkia akims

Deja tyrimą atlikęs profesorius teigia ką kitą: Mikrobangų radiacija(spinduliavimas) 'atsitrenkdama' į akis sukelia ilgalaikius pokyčius. Nors mikrobangų skleidžiami spinduliai yra neskausmingi ir nesukelia žalos iš karto, per ilgesni laiką tai labai kenkia akims. Pakartotinė (dažna) mikrobangų radiacija(spinduliavimas) sukelia kaupiamąją žalą akims(žala pasirodo po kurio laiko). Tas pats pasakytina ir apie mikrobangines krosneles. Žmonės pastoviai naudojantys mikrobangų krosneles gali labai pakenkti akims ar net visiškai prarasti regėjimą.

Berlyno mokslininkas Berliner Stiftung Warentest (Berlin Foundation for Product Tests) 1990 -siais metais patvirtino faktą, kad visos rinkoje esančios mikrobangų krosnelės skleidžia sveikatai pavojingas elektromagnetines bangas.

Mikrobangų krosnelės buvo uždraustos Sovietų sąjungoje

Kinsko Radijo technologijų instituto mokslininkai nustatė, kad mikrobangų krosnelių skleidžiamos bangos ir mikrobangų krosnelėje virtas maistas sukelia rimtas sveikatos problemas ir to rezultatas 1976 m. Visoje Sovietų Sąjungoje mikrobangų krosnelės buvo uždraustos ir nustatyti labai aukšti mikrobangų standartai. Taip pat sovietai apie mikrobangų krosnelių pavojų įspėjo visą likusį pasaulį. Deją šis draudimas vėliau buvo panaikintas(dėl verslininkų įtakos)

Kinsko mokslininkų tyrimai taip pat nustatė , kad labai sumažėja maistinė vertė (60-90 wacko - sumažėjęs vitaminų ir mineralų kiekis ir net suprastėjusi baltymų kokybė. Taip pat buvo pastebėtas hormonų pakitimas, ypatingai disbalansas tarp moteriškų ir vyriškų hormonų. Pastovus valgymas mikrobangėje virto/ šildyto maisto sukelia atminties pablogėjimą ar net praradimą, nesugebėjimą sukoncentruoti, emocinį sutrikimą ir sumažėjusį protinį pajėgumą.

Augalai ir mikrobangų krosnelės

Dar viename eksperimente, viena grupė gėlių buvo laistoma paprastu vandeniu, o kita mikrobangėje pašildytu ir atvėsintu vandenių. Mikrobangėje šildytu vandeniu laistomi augalai labai greitai sunyko. Išvadas darykit patys.

Mikrobagų krosnelėje šildytas motinos pienas

Stanford University School of Medicine, California mokslininkai atrado, kad kaitinant motnos pieną mikrobanginėje krosnelėje (72 -98 laipsnių) daug griečiau dauginasi bakterijos: E. Coli bakterijų kiekis padidėjo 18 kartų, ne nešildytame piene. Taip pat sunyko 96% immunoglobulin-A antikūnių, kurie labai svarbus kovojant su į vaiko organizmą patekusiais mikrobais. Net ir šildant 20-25 laipsnių temperatūroje E.coli padidėjo 5 kartus. Tyrimo išvada – mikrobangų radiacija turi pro-infekcinį poveiki, kuris yra nepastebimas naudojant vien šiluminį efektą.

Kitame Vienos (Austrija) mokslininkų atliktame tyrime nustatyta, kad kūdikių maistas šildytas mikrobangų krosnelėje kelia pavojų vaiko sveikatai ir ypač imuninei sistemai.

Doc. Lita Lee , 1989 žurnale Lancet(Britų medicininis žuranalas) rašo: Mikrobangėje pašildytose kūdikių maiste trans-amino rūgštys(baltymų molekulės) virsta į sintetinius cis izomerus. Sintetiniai izomerai – cis-amino rūgštys ar trans -riebalinės rūgštys yra biologiškai neaktyvios. Dar daugiau viena amino rūgštis – L-proline – pavirsta į d-izomerą, kuris yra žinomas kaip neuro-toksinas (nuodija nervų sistemą) ir nephra-toksinas (kenkia inkstams).

'Mikrobanginis maistas' sukelia vėžį

Straipsnyje 'Health Effects of Microwave Radiation – Microwave Ovens“ Doc. Lita Lee rašo, kad kiekviena mikrobangų krosnelė skleidžia sveikatai pavojingą elektromagnetinę radiaciją ir verdant/šildant maistą mikrobangų krosnelėje susidaro organiniai toksinai ir kancerogenai. Taip pat 'mikrobaginis maistas' skatina vėžį, kenkia smegenims ir širdžiai. Mokslininkė tvirtina, kad mikrobangų krosnelės yra daug pavojingesnės nei daugelis galvoja. Išvadoje pažymima:

* Mikrobangėje ruošiant mėsą susidaro d-Nitrosodienthanolamines – gerai žinomas kancerogenas
* Mikrobangėje verdant/šildant pieną ir grūdinius produktus(pvz.: košes) kai kurios amino rūgštys pavirsta į kancerogenus.
* Mikrobagėje atšildant šaldytus vaisius, juose esanti gliukozė(cukrus) tampa kancerogeniška.
* Kacirogeniniai laisvieji radikalai susidaro mikrobangėje verdant/šildant augalinį maistą ir ypač šaknines daržoves (morkas, burokėlius)
* Labai sumažėja maistinė vertė(prarandami vitaminai ir mineralai)
Mikrobangų krosnelių liga

Aprašydami mikrobangų krosnelių skleidžiama radiaciją Rusijos mokslininkai net išskyrė 'mikrobangų krosnelių ligą'. Pirmieji jos simptomai yra žemas kraujo spaudimas ir lėtas širdies ritmas. Vėliau pasireiškia chroniškas simpatinės nervų sistemos aktyvumas(streso požymis) ir aukštas kraujo spaudimas, taip pat gali būti galvos skausmas, galvos svaigimas, skausmingos akys, nemiga, irzlumas, skrandžio skausmai, nervinė įtampa, nesugebėjimas susikoncentruoti, padidėjusi apendicito rizika, kataraktos, reprodukcinės(lytinės) sistemos sutrikimai ir net vėžys. Šie chroniški simptomai gali privesti prie antinksčių išsekimo(nuolat jaučiamas nuovargis, alergijos) ir išeminė širdies liga (vainikinės arterijos užsikimšimas ir širdies smūgis).

Tiesa yra slopinama

Kai Šveicarijos mokslininkai Doc. Hertel ir Blanc publikavo tyrimo rezultatus kurie buvo nepalankūs mikrobangų krosnelėms, elektros prietaisų asociacija jiems pradėjo grasinti teismais ir net susidorojimu. Nepaisant to Doc. Hertel tvirtai laikėsi savo nuomonės ir neseniai prisiteisės kompensaciją.

Mikrobagų krosnelių maistas – lėta savižudybė

Vienas mikrobangų pašildytas/virtas valgis žmogaus nenužudys, bet per ilgesnį laiką, pastoviai vartojant šitokį maistą organizmas yra alinamas ir anksčiau ar veliau jus užklups ligos. Anksčiau ar vėliau oficialiai bus paskelbtas faktas, kad mikrobangų krosnelės sukelia vėžines ligas ir kitas ligas bei yra ne mažiau pavojingos nei nei rūkymas (prisiminkit kiek laiko praėjo kol buvo oficialiai paskelbtas rūkymo pavojus sveikatai). Valgymas mikrobangų krosnelėje virtą/šildytą maistą tai lėta savižudybė. Ruošdami maistą mikrobangėje žmonės sutaupo laiko, bet už tai moka sveikatos kaina ir trumpina savo gyvenimą.

Ant mikrobagės reikia dėti spyną!

Susipažinus su visais straipsnyje išvardintais pavojais ant mirkobangų krosnelės reikia dėti didelę spyną ir niekada jos daugiau nebenaudoti. 
Ievux Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-26, 12:04:52 | Nr. # 9
ištikima klubo narė


nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Kol kas neturim,ir nereikia, bet va ateityje reikes nupirkti,kai iseisiu i darba, nes man saugiau bus jei vaikas maista sildys joje,nei ant dujines yes
 
Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-26, 13:34:29 | Nr. # 10
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Kiek naudojančių ir visiem tinka, o pasak profesorių viskas kelia vėžį, tai dabar visko ir bijokim dontknow 1tooth
 
balandiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-26, 17:28:42 | Nr. # 11
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
naudojam ,dazniausiai pasisildymui
Quote (Tinakris)
Berlyno mokslininkas Berliner Stiftung Warentest (Berlin Foundation for Product Tests) 1990 -siais metais patvirtino faktą, kad visos rinkoje esančios mikrobangų krosnelės skleidžia sveikatai pavojingas elektromagnetines bangas.

bet ju jug neuzdraudze gal nera dar sitas reikalas pakankamai istirtas,as tik zinau kad mobiliuju skleidzemos bangos daug labiau keke dontknow baisu dabar gyvent,nes visur chemija ir kenksmingos salygos
 
Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-26, 17:33:16 | Nr. # 12
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (balandiene)
as tik zinau kad mobiliuju skleidzemos bangos daug labiau keke baisu dabar gyvent,nes visur chemija ir kenksmingos salygos

Tai jau tikrai net nebeaišku ko ir kada saugotis dontknow Viena aišku, prie gero tai neprives bet kokiu atveju. dont
 
Misle Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-26, 17:54:12 | Nr. # 13
ištikima klubo narė


nuo: 2008-10-26
žinutės: 427

vieta: Netoli jūros
dovanėlės: 2
Turim mes sia radijacine "deze" biggrin geras dalykas, greitai susildo maista, aisku kenkia na bet kas nekencia ypac siais laikais? agent
dabar pasiskaicius visokiausiu straipsniu belieka tik oru gyviem likti nes visas maistas apsoliutus blogis susel
 
Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-04-26, 17:57:32 | Nr. # 14
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (Misle)
tik oru gyviem likti

Kad ir oras atseit užterštas, nesveikas ir pan. Atrodo, kad ir kvepuoti pavojinga. badevil
 
mazea Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-05-08, 18:53:10 | Nr. # 15
ištikima klubo narė


nuo: 2009-03-22
žinutės: 508

vieta: spain
vaikai: Laurynas
dovanėlės: 8
naudoju ir be jos neisivaizduoju,kiekviena ryta vaikui pienuka sildau joje,tik vyras jos nemegsta,sako jam ten pasildytas maistas neskanu fear
 
Odeta Žinutė parašyta: Penktadienis, 2009-05-08, 18:57:15 | Nr. # 16
ištikima klubo narė


nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Quote (mazea)
naudoju ir be jos neisivaizduoju,kiekviena ryta vaikui pienuka sildau joje,tik vyras jos nemegsta,sako jam ten pasildytas maistas neskanu

Aš ir daug ką šildau, su griliu kepam šlauneles, kulšeles.
 
Forumas » Gera sugrįžti namo... » Mūsų buitis » Mikrobangų krosnelė (ar naudojate?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia


Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršųHosted by uCoz man ftp