Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Gyvenimo būdas » Socialinė linija » Mes Facebook'e (Ar čia būtinybė, pramoga ?)
Mes Facebook'e
stebėtoja Žinutė parašyta: Penktadienis, 2011-07-22, 17:29:13 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Aš neturiu Facebook'o, tai gal aš trenkta ? Nors dabar sakoma , kad jei neturi Facebook'o tai visai ir neegzistuoji . Vis ruošiuosiu ten prisiregistruoti , bet .... nežinau kas , bet kažkas mane sulaiko nuo to žingsnio .
Kitą vertus , teko pavasarį ieškot žmogučio , turėjau tik vardą pavardę ir buvau mačius nuotrauką , paieškos užtruko visą dieną , bet jei jis būtų turėjęs Facebook'ą būčiau radus jį daug greičiau .
Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę šią tema .

Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2011-07-28, 13:50:05 | Nr. # 2
administratorė

dovanėlės: 36
Užiregistruoti gal ir nieko bloga, bet reiktų per daug nesiviešinti - nuotraukas ir visa kitą rodyti tik draugams ir giminėms. Nekalbu apie tuos "draugus", kuriuos priimti į draugus jų nepažinodamas. Tokių "draugų" geriau iš vis nepriimti.

Aš turiu savo asmeninį profilį ir šios svetainės profilį. Pastarasis yra kiek tik įmanoma viešas, kad kuo daugiau žmogučių ateitų pas mus wink O asmeninis yra kiek tik įmanoma užslaptintas, kad nenužiūrėtų pikta akis lol

balandiene Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2011-07-28, 19:02:40 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
mes su vyru irgi turim.. turbūt viešus,nes nemokam užslaptint man labai patinka,nes tikrai daug draugų atsiradau ir labai lengvai.. ok2 ok2

Balanda Žinutė parašyta: Ketvirtadienis, 2011-07-28, 19:14:30 | Nr. # 4
administratorė

dovanėlės: 36
balandiene, vėliau parodysiu kaip reikia "užsislaptinti" facebooke wink

Murlyka Žinutė parašyta: Penktadienis, 2011-07-29, 16:05:18 | Nr. # 5
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Turiu feisbuke anketų pora, bet daugiau dėl žaidimų biggrin Man patinka turėt visus gimines ten, nes reikalui esant greitai susirandu ką reikia ir tiek.

Forumas » Gyvenimo būdas » Socialinė linija » Mes Facebook'e (Ar čia būtinybė, pramoga ?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp