Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

Forumas » Gyvenimo būdas » Socialinė linija » Nėštumo, gimdymo, vaiko priežiūros pašalpos
Nėštumo, gimdymo, vaiko priežiūros pašalpos
Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-09-26, 14:14:57 | Nr. # 51
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (balandiene)
linkiu kad jūsų šeimai niekad neiškiltų tokia situatcija ir netektumėt darbo,nes tada šitas sakinys atrodys juokingai...

Yra toks pasakymas - sotus alkanų neužjaučia.

Quote (balandiene)
dar teisybė iš Tutti, pastebėjimų supratau,kad jei vyras ir žmona neuždirba daug pinigų vaikų išvis geriau tegul nesiogimdo(iki kol jų neturės),nes jų negalės išlaikyt,bet gal pastebėjai kiek lietuvėlėj gerai uždirbančių?nes kiek aš žinau,jų mažuma...tad tikrai išnyktume..ai,gal nebeverta diskutuot,nes čia tas pats kaip pilstyt iš tuščio į kiaurą

Ir aš manau, kad diskusiją su Tutti net neverta tęsti, nes ji elemantariai nesupranta kitų žmonių ir jų problemų. Tai jau darosi panašu į galvos daužymą į sieną.

Odeta Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-09-26, 17:05:14 | Nr. # 52
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Isiterpsiu ir aš. Na, atsiprašau, bet valdžia neturi, o privalo padėti visoms soc.grupėms, nes biudžetas susideda iš mokesčių, kuriuos moka kiekvienas žmogus.
Tai ir motinos turi teisę ramiai auginti savo atžalas gaudamos pašalpas, kurias ,,susitaupė" mokėdamos mokesčius.

Vėja Žinutė parašyta: Šeštadienis, 2009-09-26, 17:22:28 | Nr. # 53
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tą ir bandėm Tutti išaiškint, bet matyt, ji arba nesupranta, arba nenori suprasti....

balandiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-09-27, 10:29:52 | Nr. # 54
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Odeta)
biudžetas susideda iš mokesčių, kuriuos moka kiekvienas žmogus.
Tai ir motinos turi teisę ramiai auginti savo atžalas gaudamos pašalpas, kurias ,,susitaupė" mokėdamos mokesčius.

ok2 ok2 ok2 tiksliai

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-10-05, 09:25:39 | Nr. # 55
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Labai įdomus tyrimas - http://www.delfi.lt/news....4368748

balandiene Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-10-05, 10:59:39 | Nr. # 56
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Vėja)
Labai įdomus tyrimas

kaip visada žmonės mąsto ką galės įdėt savo vaikučiam į burną,jau nebešneku,apie visus kitus poreikius ir tolesnes perspektyvas...mūsų šeimoje vaikų daugiau nebeplanuosim,nebent dievulis sugalvos pašposint...

Tutti Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-10-06, 14:51:19 | Nr. # 57
klubo narys (-ė)

nuo: 2008-11-05
žinutės: 1190

vieta: Ten kur jura osia
dovanėlės: 6
Quote (Tinakris)
O kodėl ji turi eiti dirbti? Ogi tam, kad užtikrintų šviesią ateitį savo vaikams.

Labai atsiprasau, kad izeidziau, nes daug atveju kai Mama gauna vaiko prieziuros pasalpao ta vaika priziuri darzelio aukletojos, na tokiu atveju nesuprantu , kodel valstybe turetu moketi sveikai moteriai pasalpa.
Dar karta nuosirdziai atsiprasau.

Quote (Vėja)
Dabar klausimas Tau - ką veikia Tavo vyras, kaip jis stengiasi išlaikyti savo vaikus? Kokiais būdais, ką darai Tu, kad išlaikytum savo vaikus?

Veja,prisimenu kad ziema praradai darba ir nepastebejau, kad radai. Tai kiek tu sumokejai mokesciu, nes po gymdimo turbut irgi noresi kad moketu pasalpa?

Žinutę redagavo Tutti - Antradienis, 2009-10-06, 16:24:16

Tutti Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-10-06, 15:07:33 | Nr. # 58
klubo narys (-ė)

Quote (Odeta)
nes biudžetas susideda iš mokesčių, kuriuos moka kiekvienas žmogus.

Teisingai, bet kiek atveju, kad moterys net nedirbdamos o fiktiviai isidarbindamos pas pazistamus paskui gaudavo du metus labai dideles pasalpas, na ir dabar tai pasitaiko.
Quote (balandiene)
tiksliai

Balandiene, bet mes nesam gymdimo masinos valstybej (juk nesam priversti gimdyti busimu mokesciu moketoju), juk mes gimdom vaikus sau, todel kad ju norim ir mylim, o ne tam kad papildomai uzsidirbti.
Gal tie vaikai paskui nores pamatyti pasauli ir mokes tos mokescius kitose valstybese.

Juk net sitame forume kiek ok2 :ok2: ok2 moteru, kuriio nesedi ir neverkia , o dirba ir uzsidirba papildomai Ievux, Irmuciukas,Asta, nauztenka paziureti Rankdarbių mugė arba Paslaugos
Stebetojos vyras nenorejo ant kazko dirbti - turi savo versla ir Stebetoja jam padeda.
Odetos vyras jau rado darba.
Tiesiog noriu pakartuoti Stebetojos zodzius :"Kol pasikeis patys žmonės , nustos dejuoti ir laukti kol kas ką nors duos , o stengsis patys "

Žinutę redagavo Tutti - Antradienis, 2009-10-06, 16:33:57

arija Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-10-06, 15:15:33 | Nr. # 59
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Vaje ohno kokios aistros čia verda ohno net biskeliuką ir aš susmąsinau biggrin taip ir knieti savo trigrašį ir įkišt biggrin tik gaila ir būt prieštaravimas į Tutti vartus confused tongue

Tutti Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-10-06, 15:32:27 | Nr. # 60
klubo narys (-ė)

Quote (arija)
taip ir knieti savo trigrašį ir įkišt

Va apie tave ir tavo vyra uzmirsau, cia jis maziai uzdirba, bet noredamas, kad seima gerai gyventu, vaziuoja i uzsieni dirbti. Na r pati kiek daug ir sunkiai namie dirbi, juk ziema ramiai is savo darzoviu, uogu ir mesos atsargu isgyvensi. tongue

arija Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-10-06, 15:45:18 | Nr. # 61
ištikima klubo narė

nuo: 2008-10-31
žinutės: 4744

vieta: Kretinga
vaikai: Dukrytė ir sūnytis
dovanėlės: 21
laimėjimai:
Quote (Tutti)
cia jis maziai uzdirba

lol kabutes pamirsai lol
Quote (Tutti)
juk ziema ramiai is savo darzoviu, uogu ir mesos atsargu isgyvensi

Aga jei dings parduotuvės biggrin
O siaip manau valstybiukas turėtu seikėti pinigiukus visoms soc. remtinoms grupėms wink tam juk ir renka į biudžetą iš tų kurie lažą neša tongue tai juk neprabanga kažkokia o tik parama wacko dabar aišku jin skurdesnė neva krizė, svarbiausia, kad nesiskolintume iš pasaulinio banko pinigiukų, nes tai būtų visiškas bankročiuks wacko

Tutti Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-10-06, 16:01:16 | Nr. # 62
klubo narys (-ė)

Quote (arija)
valstybiukas turėtu seikėti pinigiukus visoms soc. remtinoms grupėms

Tai, kad moka, aisku maziai, aisku butu geriau jei daugiau moketu, bet kad nera is kur, bet kiek zmoniu tuom piknaudziauja, del to ir pikta.
O del TVF tai skaiciau, kas Latvijaj gresia. Tarp kitko ne vienas protingas zmogus sake, kad Swedbankas dar paziers siurprizu Lietuvoj o ir SEB ispaskos gales damesti.
Gerai, kad neturiu ten saskaitu.

Ievux Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-10-06, 16:18:27 | Nr. # 63
ištikima klubo narė

nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
O as pritariu abiem pusem . Taip, pagal viska valstybe turetu remti, bet is kitos puses, mes visos labai gerai matom kaip mes rupim tai valstybei . Ir as nepritariu tam, kad sedet ir laukt kada is dangaus, arba siuo atveju susimyles valstybe, prades krist pinigai, uz tai kas mums priklauso.
Kiek paziuriu aplinkui, kiek drauges sneka, visi teigia tik viena - cia ateities nemato , ir net nesvarbu jau butu ar gautumem mes tuos pinigus, nes situacija dabartine tokia, kad ta krize pagrinde ir jaucia vidutinio sluoksnio gyventojai ... argi galima gyventi uz gaunamus 600 lt ?

Balanda Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-10-06, 16:51:30 | Nr. # 64
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Tutti)
Mama gauna vaiko prieziuros pasalpao ta vaika priziuri darzelio aukletojos, na tokiu atveju nesuprantu , kodel valstybe turetu moketi sveikai moteriai pasalpa.

Tu labai nori man prikišti, kad aš neva "vagiu" iš valstybės ir dar vedu vaiką į daržą. Bet tu nenori (ar negali) suprasti, kad vedu vaiką į daržą ne dėl to, kad geriau gyvenčiau, o dėl to, kad ruošiuosi grįžti į darbą. O grįžtu į darbą dėl to, kad galėčiau pasirūpintis savo vaikais. Tai gi tu čia visiems nori įrodyti, kad tik patys tėvai turi rūpintis savo vaikais, o ne valstybė. Taigi, mes ir rūpinamės.

Quote (arija)
tam juk ir renka į biudžetą iš tų kurie lažą neša tongue tai juk neprabanga kažkokia o tik parama

agree

Quote (Ievux)
Ir as nepritariu tam, kad sedet ir laukt kada is dangaus, arba siuo atveju susimyles valstybe, prades krist pinigai, uz tai kas mums priklauso.

Nors ir priklauso, bet tikrai nesulauksim no Dėl to ir turiu taip anksti "atsiskirti" nuo vaikiuko, t.y. vesti daržą. Tai taip sunku ir skaudu, bet kitos išeities nematau...

Ievux Žinutė parašyta: Antradienis, 2009-10-06, 17:12:11 | Nr. # 65
ištikima klubo narė

nuo: 2009-04-07
žinutės: 1743

vieta: Šiauliai
vaikai: Danielius ir Arturas
dovanėlės: 23
Quote (Tinakris)
Nors ir priklauso, bet tikrai nesulauksim no Dėl to ir turiu taip anksti "atsiskirti" nuo vaikiuko, t.y. vesti daržą. Tai taip sunku ir skaudu, bet kitos išeities nematau...

Tikiu ,kad sunku ir skaudu cheek
O ka padarysi, tokia dabartine ta situacija ... sad

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 07:55:42 | Nr. # 66
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tutti)
Veja,prisimenu kad ziema praradai darba ir nepastebejau, kad radai. Tai kiek tu sumokejai mokesciu, nes po gymdimo turbut irgi noresi kad moketu pasalpa?

Nesijaudink, darbą aš turiu - savo gyvenimo peripetijų...forumuose nesiaiškinu. O ypač Tau.

Tad Tu tikrai nemoki mokesčių už mano būsimą vaiką.

Kiek paskaičiau - Tu rasi visom ką prikišti, visom ką pasakyti...kaip mes turėtume gyventi ir ko neturėtume daryti. Gal Tu mus seki, o gal pavydi? Gal pati negyveni taip gerai, kaip kiti...?

Nemalonus Tu žmogus.

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 08:03:13 | Nr. # 67
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tutti)
Vaje kokios aistros čia verda net biskeliuką ir aš susmąsinau taip ir knieti savo trigrašį ir įkišt tik gaila ir būt prieštaravimas į Tutti vartus

Šiuo atveju - ji pasirinko puolimą, kaip geriausią gynybą...

Tutti Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 10:41:37 | Nr. # 68
klubo narys (-ė)

Quote (Vėja)
Nemalonus Tu žmogus.

Todel kad i mano klausimus sunku atsakyti? 1tooth

Žinutę redagavo Tutti - Trečiadienis, 2009-10-07, 10:42:14

Tutti Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 10:45:08 | Nr. # 69
klubo narys (-ė)

Quote (Tinakris)
kad ruošiuosi grįžti į darbą.

Nepyk, bet tiesiog manau, kad beveik puse metu pratinimui na labai daug.

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 10:51:37 | Nr. # 70
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tutti)
Todel kad i mano klausimus sunku atsakyti?

Ne, nemaloniems žmonėms - neatsakinėju. Tu man tokia ir esi.

Tutti Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 11:17:46 | Nr. # 71
klubo narys (-ė)

Quote (Vėja)
Ne, nemaloniems žmonėms - neatsakinėju. Tu man tokia ir esi.

Na galbut todel, kad zodziu i vata nevynioju, o gal but todel, kad i taska pataikiau, o Tamstai tai nemalonu ir nesinori prisirazysti. Tiek to tikrai nenorejau izeisti ir nemalonu, kad taip isejo. flowers

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 11:28:01 | Nr. # 72
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Gali Tu juos nors į tapetus vynioti, galiu tik pasakyti tiek, kad taktiškumo Tu neturi ir išsiauklėjimo taip pat... Jei aš čia kreipčiau dėmesį į tai ką Tu čia rašai, man atvirkščiai visa tai kelia juoką...nesu dar tiek išprotėjusi, kad kreipčiau dėmesį į žmogų ir jo nuomonę su kuriuo nieko bendro šiame gyvenime neturiu...Man Tavo atsiprašymas - tikrai nereikalingas - Tu išsakei savo nuomonę ir viskas.

Balanda Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 11:51:07 | Nr. # 73
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Tutti)
Todel kad i mano klausimus sunku atsakyti?

O kas tu tokia esi, kad reikia atsakinėti į tavo klausimus? Valdžios atstovė spaudai? lol

Quote (Tutti)

Gal tau ir daug, o man netgi per mažai tongue

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 14:05:40 | Nr. # 74
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Tutti)
Balandiene, bet mes nesam gymdimo masinos valstybej (juk nesam priversti gimdyti busimu mokesciu moketoju), juk mes gimdom vaikus sau, todel kad ju norim ir mylim, o ne tam kad papildomai uzsidirbti.
Gal tie vaikai paskui nores pamatyti pasauli ir mokes tos mokescius kitose valstybese.
Juk net sitame forume kiek ok2 moteru, kuriio nesedi ir neverkia , o dirba ir uzsidirba papildomai Ievux, Irmuciukas,Asta, nauztenka paziureti Rankdarbių mugė arba Paslaugos
Stebetojos vyras nenorejo ant kazko dirbti - turi savo versla ir Stebetoja jam padeda.
Odetos vyras jau rado darba.
Tiesiog noriu pakartuoti Stebetojos zodzius :"Kol pasikeis patys žmonės , nustos dejuoti ir laukti kol kas ką nors duos , o stengsis patys "

o kas tau sakė,kad aš savo vaikus gimdžiau valstybei?????jie mano,o valstybė sąžiningai nuo manos ir vyro algų kiekvieną mėnesį atsiriekdavo savo dalį,tai kodėl atėjus laikui aš neturiu teisę gaut pinigėlių,paaiškink tada o visagale pray2 pray2 pray2 kodėl valstybė turi teisę iš manęs paimt,o duot jau negali?patikėk kiek ji duoda aš tikrai neužsidirbu,nes gyvenu iš sąžiningai uždirbtų pinigelių,o gal tu pati buvai susikėlus dirbtinai,dėl to sakai :"o ne tam kad paildomai užsidirbt".Tavo žiniai mano vyras nesėdi rankų sudėjas,o bando uždirbt GALI ĮSIRAŠYT Į SAVO ATMINTINĘ,NES MATAU TAU VIENINTELEI LAAAABAI AKTUALU KAS IR KĄ ŠITAM FORUME DIRBA,KADA NETENKA DARBO IR TAIP TOLIAU...Gal tamstytė iš kokiu mokesčių kad taip domies ir prie visų kabinėjies?.....
Quote (Tutti)

egoistiškas požiūris,kiekvienas vaikas yra kitoks ir mama tą jaučia,jis gyvas žmogeliukas,o ne skudurinė lėlytė kuria galima numest daržely ir nueit rame sąžine..Ir aplamai koks tau skirtumas ar ji veda vaiką į daržely,o pati sėdi namie(pati kiek žinau irgi sedėjai tuos 3metus,galėjai irgi eit dirbt)tavo žiniai valstybė už paskutinius metus moka tokia suma,kad jos darželiui kiek žinau neužtenka,tad tikrai buk rami ji sau nepasilieka tų pinigėlių...
Quote (Tutti)
Na galbut todel, kad zodziu i vata nevynioju, o gal but todel, kad i taska pataikiau, o Tamstai tai nemalonu ir nesinori prisirazysti. Tiek to tikrai nenorejau izeisti ir nemalonu, kad taip isejo.

nevien jai kiek matau nemalonu..Ir nustok tu prie visų kabinėtis,visi mes turim savo nuomones išsakėm jas garsei ir užtenka,o vaidint detektyvus jau yra galų gale nemandagu,kaipir kabinėtis prie besilaukiančių moterų
beja man šitas forumas yra nuotaikai pasigerint ir linksmai paplepėt(kai liūdna ir pasiguost,beja niekur neparašyta,negalima smash )tad nebeterškime jo purvų drapstymais...

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2009-10-07, 14:15:24 | Nr. # 75
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
dar papildysiu..
Quote (balandiene)
beja man šitas forumas yra nuotaikai pasigerint ir linksmai paplepėt(kai liūdna ir pasiguost,beja niekur neparašyta,negalima )tad nebeterškime jo purvų drapstymais...

Atsiprašau Tinakris, už kito forumo adresiuko įdėjima confused www.tavovaikas.lt jis Tutti, užeik į foriumuką jei nori pasikoliot,ten nuostabiai pritapsi..kaip tu sakai:
Quote (Tutti)
tikrai nenorejau izeisti ir nemalonu, kad taip isejo.

Quote (Tutti)
Labai atsiprasau, kad izeidziau,

viskas aš daugiau nebediskutuoju..

Forumas » Gyvenimo būdas » Socialinė linija » Nėštumo, gimdymo, vaiko priežiūros pašalpos
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp