Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 1 of 1
  • 1
Forumas » Gyvenimo būdas » Socialinė linija » Socialinė reklama (Ar jos reikia Lietuvai?)
Socialinė reklama
Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-08, 09:25:44 | Nr. # 1
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)

Kaip manote, kas labiau žmones veikia moralizavimas, ar pagrindimas realiais pavyzdžiais, kodėl nutinka viena ar kita nelaimė, iškyla problema? Ką manote apie socialines reklamas, jų poveikį žmonėms? Kaip jos veikia Jus?

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-08, 09:27:30 | Nr. # 2
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)

Žinutę redagavo Vėja - Sekmadienis, 2009-11-08, 09:29:31

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-08, 09:31:00 | Nr. # 3
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-08, 09:32:37 | Nr. # 4
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)

Balanda Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-08, 11:12:23 | Nr. # 5
administratorė

dovanėlės: 36
Mane asmeniškai tai veikia, o kaip kitus - nežinau Norėtųsi tikėti, kad veikia shuffle

Odeta Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-08, 15:59:21 | Nr. # 6
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-11
žinutės: 4947

vieta: Aukštaitija
vaikai: Dvi dukrytės.
Manau, kad reikalingas dalykas. Mane irgi net labai veikia, bet yra tokių kuriems ji nedaro jokios įtakos. Kad ir sėdimas už vairo išgėrus: girtuoklius pristabdė tik griežtinamos bausmės, dažnėjantys policijos reidai keliuose ir automobilių konfiskavimas ir pan... O netgi rodomos kraupios avarijos, žuvę žmonės, vaikai nelabai veikė jau ne pirmą kartą sėdinčius už automobilio vairo išgėrusius. Manau, kad tokiems tą reklamą galima rodyto kelias valandas per parą ir nieko... bang Jei nepasimoko iš savo ir aplinkinių klaidų, tai ką čia ta reklama... Bet yra ir tokių, kuriuos ji veikia, ir tai labai gerai.

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-08, 16:01:41 | Nr. # 7
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš tik už tokias reklamas. Iš savo patirties galiu pasakyti tiek:

- dėl atšvaitų gatvėje, ar kai einama kelkraščiais. Dažnai tas kuris nevairuoja net nesusimąsto, kokį pavojų jis sukelia važiuojančiam mašina. Tamsoje tamsiai apsirengusio žmogaus, dvirantininko - net nesimato. Ir tik priartėjus prie pat jis tarsi "išnyra" prieš automobilį. Tada spaudžiami stabdžiai...ir..
Aš tik už atšvaitus ir atspindinčias šviesą liemenes. Švedijoje tokias liemenes apvelka net vedamiems pavedžioti šuniukams. O mūsų žmonės mano, kad mašinos jų turi saugotis, o ne atvirkščiai...

- dėl alkoholio reklamos. Paraoksas - alkoholio reklama pradedama transliuoti po 22 val., o pardavimuose alkoholis būna iki 22 val. Tiesa rugsėjo pirmosios draudimas - beprasmiškas, juk dieną prieš vis tiek visi masiškai perka alkoholį. Nežinau, kas sugalvojo šią kvailystę, bet matyt niekad nesusimąstė, kad tai pasaulio neišgelbės...tik tą dieną prekiaujantys alkoholiu, kavinės turės mažesnę apyvartą, tiksliau jos iš viso neturės. Todėl ir mokesčių valstybei bus sumokėta mažiau. Sąmoningi piliečiai saikingai vartoja alkoholį žinodami jo pasekmas, o kai kurių deja, nuo šio įpročio neapsaugos net grabas. Be to visai neseniai skaičiau staripsnį, kai Šiauliuose paaugliai sumušė dvi kioskininkes, o žmonės tai stebėjo abejingai...Net neiškvietė policijos. Daromės labai abejingi, jei ne mano kieme - man nerūpi.

Balanda Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-08, 18:07:42 | Nr. # 8
administratorė

dovanėlės: 36
Quote (Vėja)
pardavimuose alkoholis būna iki 22 val.

Kai išleido šį įstatymą tikrai sumažėjo apiplėšinėjimų. Pvz, prie piktžaizdės "Kalifornijos" ankščiau dirbdavo alkoholio parduotuvė per parą. Tai ten nusikalstamumas buvo nežmoniškas - mušytnės, apsvaigusių dėdžių "nukalinėjimas" ir t.t. ohno O dabar, palyginus, tikrai ramiau. Aišku, ne rojus, bet tikrai sumažėjo nusikaltimų...

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-11-08, 20:21:10 | Nr. # 9
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Na, tas rajonėlis visais laikais garsus būdavo.

Ritaka Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-12-06, 19:46:02 | Nr. # 10
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-09
žinutės: 3076

vaikai: du berniukai ir dukrytė
dovanėlės: 22
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš galvoju ,kad tokios reklamos ne tik reikalingos,bet būtinos yes

Vėja Žinutė parašyta: Pirmadienis, 2009-12-07, 08:22:47 | Nr. # 11
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tik, kad jų mažai kuria...Pas mus greičiau viską kategoriškai uždraudžia, bet ne auklėja visuomenės...

Forumas » Gyvenimo būdas » Socialinė linija » Socialinė reklama (Ar jos reikia Lietuvai?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp