Forumas Atvirukai

Diskusijų forumas geriems žmonėms
Paieška
Reklama
Mes soc. tinkluose
Google +

Facebook'e
Reklama
Kalbykla
500
Šiandien

Vardadienį švenčia:

-PASVEIKINK-

Naujos žinutės forume
Paieška | Klubo nariai | Taisyklės

• Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forumas » Šeima » Paaugliai » Draugų įtaka (Kaip apsaugoti nuo klystkelių?)
Draugų įtaka
balandiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-29, 13:50:30 | Nr. # 51
ištikima klubo narė

nuo: 2009-02-10
žinutės: 10973

vieta: Rokiškis
vaikai: 2 pupuliukai:)
dovanėlės: 31
laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Jurgute)
O Jūs man parodykit kvailą vyrą, kuris bus kantrus ir supratingas????

nuei i mano nuotrauku skyreli,mano vyras-bet nepasakyciau kad kvailas,tiesiog jis zino kad dabar tenkinames tiek,kiek randam sau laiko boylove

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-29, 13:57:44 | Nr. # 52
ištikima klubo narė

nuo: 2008-11-25
žinutės: 4182

dovanėlės: 20
laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Tu nesupratai, ką bandžiau pasakyti...

balandiene Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-29, 14:05:26 | Nr. # 53
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (Legalli)
vakarais, naktį Juk abiem naudinga meile pasidalint

ypatingai dabar lol :lol:

Žinutę redagavo balandiene - Sekmadienis, 2009-03-29, 14:31:59

Vėja Žinutė parašyta: Sekmadienis, 2009-03-29, 14:25:56 | Nr. # 54
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Gražus atvirukas... loony

stebėtoja Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-08-30, 12:25:37 | Nr. # 55
ištikima klubo narė

nuo: 2009-06-23
žinutės: 5669

Nu tai kaip ten su ta draugų įtaka ?
draugių pora turiu , bet jos man nedaro jokios įtakos , o ir pabandytų duel , mano būdas toks , kad kitų įtaka , nuomonė, manęs nelabai ... aš žinau ko noriu ir ką darau , be to aš vėžys viską darau atvirkščiai nei man sako 1tooth
bet tikrai pažįstu porą moteriškių kurios susidėjusisos su atitinkamomis draugėmis net šeimas ir vaikus paliko likimo valiai

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-08-30, 12:30:43 | Nr. # 56
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Nu tai kaip ten su ta draugų įtaka ?

jei man tai,ne.. nes tikra draugė gyvena už 260km,tai sunku man ir įtaką padaryt..šitam krašte tikros draugės neturiu..

stebėtoja Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-08-30, 12:36:24 | Nr. # 57
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
šitam krašte tikros draugės neturiu.

bet juk čia jau ilgokai gyveni , negi neatsirado kokios moterytės su kuria galėtum pasibičiuliauti ?

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-08-30, 12:40:08 | Nr. # 58
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
bet juk čia jau ilgokai gyveni , negi neatsirado kokios moterytės su kuria galėtum pasibičiuliauti ?

aš su visom gerai sutariu,bet va tokios dūšios žmogučio čia nėra.. daug labai paviršutiniškų yra,kur nei joms šeima,nei namai rūpi,o aš ramesnė..tai labai keliai ir požiūriai nesutampa.. o gal ir mano būdas nekoks..seniai čia gyvenu,jau 11m

stebėtoja Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-08-30, 12:47:09 | Nr. # 59
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
o gal ir mano būdas nekoks..seniai čia gyvenu,jau 11m

man atrodo , kad tavo būdas kaip tik geras , man irgi netiktų draugė jei pastoviai pas mane sėdėtų arba kažkur kažką organizuotų ... susitinkam retkarčiais paplepam , kavos išgeriam , pastoviai ir labai dažnai matytis tiesiog negalim , nes visi žmonės dirbantys tutintis vaikus , šeimas -mus tai tenkina , o yra tokių kur norėtų " draugauti ir kasdien į svačius vaikščioti , bet nu neturiu tokioms aš nei noro , nei laiko . Tai va ir mano būdas matyt ne koks

balandiene Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-08-30, 13:02:31 | Nr. # 60
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
man tai būtų smagu kartais nueit,kad ir šiaip paplepėt,bet kad tos draugės .. joms vis varyt,baliavot reikia.. nors ir mano sesė tokia,8m vyresnė,bet vis reikia tūsų.. nemoku aš taip.. man namie darbų pilna,jau ir tai graužiuos,kad per darbą ir namus vaikams mažai begaliu skirt laiko,o taip norėtūsi.. gerai sako,kad tikrą meilę atiduodam anūkams,nes tada mes tam galim atrast laisvą minutę.. va kokia aš,rami ... confused

stebėtoja Žinutė parašyta: Antradienis, 2011-08-30, 16:56:11 | Nr. # 61
ištikima klubo narė

Quote (balandiene)
būtų smagu kartais nueit,kad ir šiaip paplepėt,bet kad tos draugės .. joms vis varyt,baliavot reikia..

Nu jo idomiai čia tooth įdomu kaip kas nors su manimi pabaliavotų vodka , jei aš visiškai abstinentas biggrin
Aš labai puikiai atsimenu prieš kokius tris metus priešnaujametiniam vienos įmonės baliuke atsisakiau gerimo , netgi taurės šampano , tai vienas vyrukas , po trečios taurelės pareiškė, kad mane gydyt reikia lol lol bet paskui kitais metais jau priėmė kaip visai suprantama dalyką biggrin
Tai va balandiene, gaila , kad gyveni taip toli į mūsų kompaniją tu tikrai labai tiktum flowers

Vėja Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2011-08-31, 11:44:35 | Nr. # 62
ištikima klubo narė

laimėjimai:

Balanda.lt rėmėja (-as)
Aš galvoju, kad apskritai žmonės susvetimėję, galiu tai pasakyti iš savo aplinkos... Niekas neturi laiko, visi kažkur lekia skuba... Man, kaip ir Balandienei, norėtųsi greta turėt žmones, su kuriais būtų galima pabendrauti, o ne vien tūsintis... Gal čia mano kompleksai, bet jei žmogus neskiria man laiko ir dėmesio, jois elementariai nuo manęs atitolsta ir aš prarandu ryšį su juo...kaip bebūtų gaila.

Murlyka Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2011-08-31, 13:09:07 | Nr. # 63
ištikima klubo narė

nuo: 2009-03-22
žinutės: 675

vieta: Kaimas.
vaikai: Gabija
dovanėlės: 12
Hm, turėjau kadaise draugę. Draugavom nuo kokių 4metukų. Abi Žuvys pagal zodiaką, bet visiškai skirtingi žmonės. Ji ištekėjo ir pasigimdė vaiką, aš pasigimdžiau netekėjusi. Ryšiai pradėjo trūkinėt, jinai susirado kitų draugių, aišku, turbūt neįdomi aš, be vyro, bet nuosavo buto, bet super duper darbo. Kviečiau į svečius begalę kartų, kol galų gale nusibodo. Nereik man tokių draugių, kuri pusvalandžio apsilankymui neranda. Sako draugus keisti reikia kas 7 metus, tai atėjo turbūt tie septintieji. O įtakos man niekas nedarys. Nebent gerą. Su blogais žmonėmis nedraugauju.
Paaugliai kitas dalykas, jiems rūpi patikt, kad turėtų draugų.

balandiene Žinutė parašyta: Trečiadienis, 2011-08-31, 14:18:43 | Nr. # 64
ištikima klubo narė

laimėjimai:
Balanda.lt rėmėja (-as)
Quote (stebėtoja)
Tai va balandiene, gaila , kad gyveni taip toli į mūsų kompaniją tu tikrai labai tiktum

ką darysi.. teks be kavytės apsieit aš aplamai nesuprantu,kaip žmogų galima verst gert..
Quote (Murlyka)
aišku, turbūt neįdomi aš, be vyro, bet nuosavo buto, bet super duper darbo.

kažkoks keistas žmonių rūšiavimas.. man nesuprantama kaip gali tai įtakot,jei man su žmogum smagiai bendraujas,tai nesvarbu,ar jis vedes,turtingas,ar bedarbis..gerai pagalvojus,pas mane dabar yra draugų nuo 18m iki vos ne 60m..

Forumas » Šeima » Paaugliai » Draugų įtaka (Kaip apsaugoti nuo klystkelių?)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search:
Prisijungimas
Vartotojo vardas
Slaptažodis
Reklama
Mūsų draugai
Kirpėja Inga
MMA klubas
Jūsų nuoroda čia

Radijas ¦ Dienoraštis ¦ Mūsų draugai ¦ Google+ ¦ Facebook ¦ Adf.ly ¦ Kontaktai ¦ Grįžti į viršų Į viršų

Hosted by uCoz man ftp